Specjalista ds. logistyki
Dla naszego Klienta jednego z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Który jest doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej poszukujemy specjalistę ds. logistyki.

Nr licencji Agencji: 24187

Polska, Żary
umowa o pracę
praca w Polsce
pełny etat

Zakres obowiązków:

  • zamawianie przydzielonych materiałów do produkcji seryjnej,
  • utrzymywanie optymalnych, bezpiecznych stanów magazynowych,
  • opracowywanie analizy ABC,
  • planowanie oraz monitorowanie realizacji planu produkcyjnego na wyrobie gotowym i półproduktach,
  • bieżąca aktualizacja parametrów na zamawianych komponentach,
  • opracowywanie zamówień klienta w SAP i kontrola nad poprawnym przepływem zamówień w dalszym procesie,
  • obsługa portali klientów,
  • kontakt z dostawcami i klientem,
  • dbanie o poprawność danych w SAP.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowa znajomość języka niemieckiego będzie atutem),
  • otwartość w komunikacji międzynarodowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • terminowość i rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności,
  • możliwość uzyskania premii zależnej od wyników pracy (do 10% wynagrodzenia podstawowego),
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowanie do dojazdów (zgodnie z zasadami obowiązującymi w spółce),
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne i inne),
  • możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie z branży automotive,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, w tym dostęp do językowych platform szkoleniowych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pracę u boku świetnych specjalistów z różnych dziedzin.

Zainteresowanych prosimy o składanie ofert (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji) za pomocą przycisku "Aplikuj" lub na e-mail rekrutacja@smart-teamwork.eu

Lub poleć ofertę znajomym:

Dlaczego my?

TY NA PIERWSZYM MIEJSCU

Chcemy jak najlepiej dopasować ofertę do Twoich oczekiwań. Zrozumienie Twoich potrzeb jest kluczem do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

DOBRA KOMUNIKACJA

Masz pytania dotyczące procesu rekrutacji, stanowiska, firmy, godzin pracy, a może nurtują Cię inne kwestie? Dzwoń!

NASZE DOŚWIADCZENIE

Mamy piętnastoletnie doświadczanie i przez ten czas zdobyliśmy uznanie dużej liczby kandydatów. Posiadamy realne informacje na temat pracy u naszych klientów, które to na bieżąco uzyskujemy od zatrudnionych przez nas osób. Twoja kariera jest więc w najlepszych rękach!

Sprawdź również:

SPECJALISTA SAP
Dla naszego Klienta jednego z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działaj...
pełny etat
Specjalista ds. planowania logistycznego
pełny etat
pełny etat

Maximum file size: 30 MB
Załącz swoje dokumenty