Operator Wózka Widłowego
Agencja SMART TEAMWORK świadczy usługi dla polskich i zagranicznych klientów. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów oraz outsourcingu. Specjalizuje się w innowacyjnych metodach pracy gwarantujących skuteczność, w elastycznym podejściu do każdego zadania i bezpośrednim pozyskiwaniu kandydatów. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 24187
Kąty Wrocławskie
umowa zlecenie
praca zdalna
praca na godziny

Zakres obowiązków:

  • rozładunek/załadunek samochodów dostawczych
  • przemieszczanie towarów, materiałów
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • obsługa wózka widłowego
  • kompletowanie zamówień do wysyłki
  • pakowanie zamówień
  • praca ze skanerem ręcznym
  • prace porządkowe w obszarze magazynu
  • przenoszenie, podnoszenie ciężarów w granicach norm dla mężczyzn i kobiet

Wymagania:

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • chęć zdobywania doświadczenia w pracy w nowoczesnym magazynie
  • zaangażowanie
  • uczciwość
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6.00 – 14.00/ 14.00 – 22.00/ 22.00 – 6.00)
  • możliwość pracy 12 godz./ 6 dni / tydz.

Oferujemy:

  • wsparcie dedykowanego Koordynatora
  • długofalowa współpraca w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • stawka godzinowa 26,30 zł brutto/godz.
  • + 0,50 zł brutto/godz. dodatek frekwencyjny
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu
  • dofinansowanie do zakwaterowania dla cudzoziemców (koszt dla pracownika to 12,50 zł/noc, resztę pokrywa Agencja)

Zainteresowanych prosimy o składanie ofert (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji) za pomocą przycisku "Aplikuj" lub na e-mail rekrutacja@smart-teamwork.eu

Lub poleć ofertę znajomym:

Dlaczego my?

TY NA PIERWSZYM MIEJSCU

Chcemy jak najlepiej dopasować ofertę do Twoich oczekiwań. Zrozumienie Twoich potrzeb jest kluczem do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

DOBRA KOMUNIKACJA

Masz pytania dotyczące procesu rekrutacji, stanowiska, firmy, godzin pracy, a może nurtują Cię inne kwestie? Dzwoń!

NASZE DOŚWIADCZENIE

Mamy piętnastoletnie doświadczanie i przez ten czas zdobyliśmy uznanie dużej liczby kandydatów. Posiadamy realne informacje na temat pracy u naszych klientów, które to na bieżąco uzyskujemy od zatrudnionych przez nas osób. Twoja kariera jest więc w najlepszych rękach!

Sprawdź również:

SPECJALISTA SAP
Dla naszego Klienta jednego z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działaj...
Polska, Żary
umowa o pracę
pełny etat
Specjalista ds. planowania logistycznego
pełny etat
Specjalista ds. logistyki
pełny etat

Maximum file size: 30 MB
Załącz swoje dokumenty